נינג'ה אשדוד – המקום שבו בילוי וכושר נפגשים

נינג'ה ישראל כבר מזמן יצאה מהמסך ועברה לחיים האמיתיים. עשרות פארקים ומתחמים ברחבי הארץ מציעים פעילויות נינג'ה לילדים ומבוגרים, למשפחות ויחידים, שרוצים להתאמן, להשתפר בשלל תחומי  החיים, לבלות, לחגוג ולהנות.

גם מתחם נינג'ה אשדוד מציע אפשרויות מגוונות לחובבי הנינג'ה באשר הם. אז אילו פעילויות נינג'ה באשדוד אפשר לעשות?

 

פארק נינג'ה אשדוד – לא רק נינג'ה

פארק נינג'ה אשדוד, כמו פרקים ומתחמי נינג'ה אחרים ברחבי הארץ, פתח את האפשרות לבילוי, גם עבור אנשים שלא בהכרח רוצים פעילויות נינג'ה בלבד.

משום כך, מלבד פעילויות נינג'ה מגוונות, פארק נינג'ה אשדוד מציע גם קיר טיפוס, מתחם ג'ימבורי לילדים קטנים, בור ספוגים ומתחם טרמפולינות.

באופן הזה, כל המשפחה יכולה להגיע לפארק לבילוי מגוון, מלא אדרנלין ומתאים לבני כל הגילאים.

 

מסלול נינג'ה אשדוד

מסלול נינג'ה אשדוד, הממוקם בפארק הנינג'ה המקומי, כולל את כל המתקנים והמכשולים המלהיבים, שהופכים את מסלולי הנינג'ה למה שהם:

נדנדות תלויות, סולמות מתח אופקיים, בריכות כדורים, חבלים, רשתות מתוחות, טבעות התעמלות, כבלי לדה, מזרונים ומחצלות.

מלבד האפשרות לעשות חיים משוגעים עם חברים מהכיתה, מסלול נינג'ה אשדוד מאפשר לילדים ולילדים ברוחם, להשתמש בכל השרירים, לפתח יכולות פיזיות מתקדמות, להוציא המון אנרגיה ולקוות שהכיף לא ייגמר.

המתקנים השונים לאורך המסלול מאובטחים היטב, כדי להבטיח שכל המשתתפים יוכלו להנות בלי לחשוש, או להדאיג את ההורים וכן מדריכים מטעם המתחם מסיירים בשטח כל הזמן כדי להשגיח שהכל בסדר.

 

יום הולדת נינג'ה אשדוד

לצד מגוון אפשרויות בילוי, מתחם הנינג'ה מציע אפשרות לחגוג יום הולדת נינג'ה אשדוד.

המתחם עשיר במתקנים שונים ולכן נחשב מקום אידיאלי לקיום אירועים שונים לילדים, במיוחד ימי הולדת, אך גם מפגשי כיתה, תחרויות ספורט ועוד.

החוגגים רשאים לשחק בכל המתקנים במתחם (בהתאם לגיל) ואכן מדובר על עושר יוצא דופן של אפשרויות ומתקנים. אך נוסף על אלה, המתחם מציע ללקוחותיו גם פעילויות מיוחדות ליום הולדת נינג'ה לילדים באשדוד והסביבה.

ניתן לקבל כיבוד ושתיה לאורחים הצעירים, ניתן להזמין מהמתחם גם את העוגה.

יש אפשרות להפעלה מטעם המקום, לחגוג בחדר אירועים פרטי וכמובן לקיים טקס עוגה, הכולל הדלקת נרות, ברכות והתכבדות בקינוח המסיבות האולטימטיבי.

 

חוג נינג'ה לילדים אשדוד

מתחם הנינג'ה אשדוד לא מציע חוגים לילדים, נכון לכתיבת שורות אלה. יחד עם זאת, אפשר בהחלט למצוא חוג נינג'ה לילדים אשדוד במסגרות אחרות, כמו מרכזים קהילתיים באשדוד, או במתחמי נינג'ה בערים שכנות.

חוג נינג'ה לילדים מציע מפגשים שבועיים מעשירים, במסגרתם הילדים נפגשים עם ילדים אחרים מהקבוצה, כדי לתרגל, להתאמן, להתנסות ולהתקדם, במסלולי הנינג'ה השונים.

האימונים במסגרת החוג נעשים בהשגחת מדריכים בעלי הכשרה מתאימה, אשר מובילים את הילדים לאורך החוג בתהליכי התפתחות שונים.

התהליך העיקרי המתרחש בחוג הוא כמובן פיתוח יכולות גופניות שונות, כמו חיזוק פלג גוף עליון, חיזוק פלג גוף תחתון, זריזות, קואורדינציה, מוטוריקה גסה, יכולת אחיזה ועוד.

אך לצד תהליכי התפתחות פיזיולוגיים, הילדים חווים תהליכי התפתחות אישיים חשובים ורוכשים מיומנויות מנטליות חיוניות לחיים כמו:

 • יכולת תכנון לטווח ארוך
 • תכנון אסטרטגי
 • סיבולת וסבלנות
 • התמודדות עם אתגרים וכשלונות
 • נחישות והתמדה
 • חווית הצלחה
 • שיתוף פעולה בקבוצה והפקת תועלת מכוח הקבוצה
 • ביטחון עצמי
 • אמונה ביכולת האישית ועוד.

 

החוגים מתוכננים ופועלים בהתאם לקבוצות גיל וקבוצות יכולת שונות. במרבית המקומות, חוג נינג'ה לילדים באשדוד, או במקום אחר, מתאים לילדים מגיל 5 ומעלה.

 

מתחם נינג'ה אשדוד – מה הוא כולל?

מתחם נינג'ה אשדוד, כאמור, הוא לא רק מתחם נינג'ה, שכן יש בו שפע של אפשרויות משחק, השתוללות, כושר והנאה לילדים ומבוגרים:

 • מתחם טרמפולינות ענק – לשיפור הכושר על ידי קפיצות אינטנסיביות, הוצאת אנרגיה וכיף שלא נגמר.
 • מתחם ג'ימבורי – מתאים בעיקר לאחים הצעירים במשפחה, שרוצים להנות ביחד עם כולם ולהורים שמאוד שמחים להשאיר את הילדים בסביבה בטוחה למשחק.
 • בור הגומי – מתחם גדול של קוביות ספוג צבעוניות, אשר הילדים יכולים "לשחות" בתוכן, לקפוץ לתוכן, לזחול מעליהן או לטפס מעליהן בלי לפחד ליפול.
 • מתקן קיר טיפוס ענק ומגוון מאשר לילדים לטפס על קיר צבעוני, מכוסה באלמנטים בולטים בצורות וצבעים שונים, מיועדים לטיפוס מאתגר, שבסופו חווית הצלחה.

 

להיות נינג'ה ישראל אשדוד ליום אחד

מתחם הנינג'ה של אשדוד מאפשר לילדים לחוות מגוון רחב מאוד של פעילויות אתגריות מרגשות, על גבי מתקנים צבעוניים, מגוונים, מפתים ובטוחים לשימוש, המאפשרים לכל ילדה וילד להרגיש ליום אחד כמו נינג'ה ישראל אשדוד.

יחד עם זאת, המתחם מציע פעילויות מתאימות לכל המשפחה ולכן מתאים מאוד גם לבילוי של חצי יום ויותר.

 

לסיכום

נינג'ה אשדוד הוא עולם שלם של אפשרויות הנאה, בילוי, פיתוח הכושר, לצד יכולות מנטליות חיוניות. אבל לפני הכל זהו מתחם המציע שפע של אפשרויות בילוי לבני כל הגילאים, בסגנון אתגרי אקסטרימי, מלהיב ומרגש. מתחם נינג'ה ישראל אשדוד, בילוי לכל המשפחה.