מתקני נינג'ה להתקנה בבית? זה אפשרי!!!

מהיום בו פרצה לחיינו התוכנית"נינג'ה ישראל", כל ישראלי – מבוגר, או ילד, איש ואישה, נדבקו בשיגעון והתחילו לחפש דרכים להפוך בעצמם לנינג'ות, כמעט כמו המקור.

אז כיום אפשר כבר לבחור מתוך מגוון מתקני נינג'ה מגוונים ומעניינים, אבל יש כמה פרמטרים שכדאי לזכור, כשמחפשים מתקני נינג'ה ישראל, שלא רק ייראו כמו המקור, אלא גם יהיו איכותיים ובטיחותיים כמוהו.

 

מתקן נינג'ה לחצר – איך בוחרים?

מתקן אימונים נינג'ה, בעיקר אם אתם מחליטים למקם אותו בחצר, צריך להיות עשוי מחומרי גלם איכותיים. הוא צריך להיות עמיד במיוחד לפגעי מזג האוויר.

לכן, חומר הגלם העיקרי ממנו מייצרים מתקן נינג'ה לגינה, חייב להיות עמיד בפני מים, כלומר עשוי מחומר שאינו מחליד. בנוסף, חומרי הגלם צריכים להיות עמידים בפני שמש, הפרשי טמפרטורות, לחות גבוהה וגם מליחות – אם אתם גרים ליד הים.

 

למעשה, החצר היא המקום המתבקש ביותר להצבה של מתקן נינג'ה גדול, או קטן, כי בכל מקרה מדובר על מתקן בעל נפח גדול, שנוח להתאמן עליו בעיקר בשטח הפתוח, במקום רחב וגדול.

יחד עם זאת, גם למתקני נינג'ה בחצר עלולים להיות חסרונות – בעיקר בימים חמים מאוד, או ימים גשומים, כאשר אין טעם לצאת החוצה לבצע אימון ואז דווקא מתקן נינג'ה ביתי הוא הפתרון המתאים.

 

אפשר למצוא  מתקן נינג'ה ישראל לחצר במגוון מחירים. למעשה, יש לגדלים שונים של מתקן נינג'ה לחצר מחיר מגוון ולכן אתם יכולים למצוא מתקן נינג'ה ישראל לחצר, גם במחירים מאוד נוחים.

 

מתקן נינג'ה ביתי

מתקן נינג'ה ביתי לילדים, כמו גם למבוגרים שאוהבים לאתגר את עצמם, חייב להיות סופר – בטיחותי. לשם כך, לא מספיק לוודא כי המתקן עשוי מחומרים עמידים בפני פגעי מזג האוויר. צרך לוודא כי המתקן שלכם מורכב בצורה מקצועי ותקנית, שכל החלקים בו בטוחים לילדים ועשויים מחומרי גלם משובחים, שלא יכולים להיקרע, או להישבר, כאשר מישהו משתמש במתקן.

אפשר אמנם להרכיב בעצמכם מתקני נינג'ה ביתיים, אבל גם אם אתם מחליטים לעשות זאת, הקפידו על התקנה בטוחה ומקצועית ככל הניתן.

 

גם המרחב בו מציבים את המתקן חייב להתאים. כמובן מבחינת הגודל, אבל לצורך שימוש אופטימלי וניצול מקסימלי של כל אפשרויות השימוש במכשיר, כדאי לוודא שיש מספיק מרחב מכל הכיווני, כדי שמי שמתאמן לא יצטרך להידחק אל הקיר, בגלל חוסר במקום.

בנוסף, חשוב למקם את המתקן הרחק ממקורות חשמל, תאורה, חימום ואש, כדי למנוע פגיעה בעת האימון כמובן.

 

למעשה, אפשר גם להתקין מתקן נינג'ה למרפסת, אך כאמור – חשוב להקפיד על בטיחות ולכן, בחירה של מתקן ninja להתקנה במרפסת, צריכה להיעשות תוך מחשבה על מרחק ממעקה הבטיחות, על גובה המכשירים ואף על משקל המתקן, בהתאם למשקל המותר לנשיאה על המרפסת.

גם במקרה של מתקן נינג'ה ביתי מחיר הוא עניין גמיש, תלוי בגודל המתקן וגורמים נוספים.

 

מתקן נינג'ה לילדים – אילו אביזרים אפשר להתאים לו?

קיים מגוון רחב של אביזרים מתאימים להתקנה על מתקני נינג'ה ישראל לילדים. המגוון יכול להיות רחב מאוד ולעיתים אפילו מבלבל ולכן, אם אתם לא בטוחים – תמיד תוכלו ליצור איתנו קשר ולהתייעץ.

למעשה, גם אם יש לכם ילדים קטנים, החל מגיל 4 הם יכולים להתאמן על מתקן נינג'ה ישראל לילדים. גם מי שאין לו כושר או כישורים מיוחדים, יכול להתאמן בבטחה, אם יש לו מספיק מוטיבציה ורצון להצליח.

הדבר היחיד שחשוב להקפיד עליו הוא כמובן האיכות והבטיחות של המתקנים, כדי שתדעו שהילדים שלכם בטוחים בכל רגע נתון.

משום כך, הדרך המומלצת ביותר לבחור את האביזרים, המכשולים והמכשירים, כמו גם להתאים את המתקן באופן אופטימלי לצרכים של בני הבית, או המשתמשים במתקן, היא להתייע. איתנו – בעלי המקצוע, שיכולים לשקלל מספר נתונים, כמו מיקום המתקן, גודל השטח, גיל המשתמשים, ומטרת השימוש, כדי להתאים לכם את המתקן האופטימלי לצרכים שלכם.

 

מתקן נינג'ה לבית – איך מתאימים אותו לילדים?

המכשולים שניתן לשלב בהתקנה של מתקני נינג'ה בבית ניתנים להתקנה בגבהים שונים. אפשר ממש למדוד את גובה המשתמשים במתקן, כדי להבין אילו גבהים מתאימים למכשירים השונים.

אם המתקן מיועד גם לילדים צעירים במיוחד (בערך מגיל 4 ומעלה), אפשר להתקין את המכשולים עם רצועות תלייה ארוכות במיוחד. יש גם רצועות שאפשר לכוון, כדי להתאים אותן למשתמשים שונים.

אפשר אפילו להתאים מתקן נינג'ה ישראל לילדים קטנים ממש, לצורך משחקי נדנדה למשל, אם השימוש במתקן נעשה בהשגחת הורים בלבד ורק במכשירים מתאימים לגיל הילדים.

 

למעשה, יש מכשירים מיוחדים ניתנים לשילוב עם מתקן אימונים נינג'ה, מתאימים במיוחד לילדים קטנים, כמו סולם חבלים, חבל סיזל עם קשרים וטבעות אולימפיות. כל אלה יכולים להתאים גם לילדים צעירים מאוד, תוך שהם חווים תחושת הצלחה והישג בזמן האימון.

 

רוצים להיות נינג'ה – מתקנים שמסדרים לכם את הפינה

אם גם אתם לוקים בטירוף הנינג'ה (כמו כל עם ישראל), אפשר לצפות שגם אתם מחפשים אחר מתקן נינג'ה למכירה, או רוצים לאתר חברה מתמחה בשירות השכרת מתקני נינג'ה.

למעשה, אין מחיר אחיד למתקני נינג'ה שכן אלה יכולים להיות בגדלים שונים, בעיצובים שונים, בצורות שונות ועם מכשירים (מכשולים)שונים, לפי דרישת הלקוח.

 

כך או כך, בעניין של מתקן נינג'ה מחיר הוא עניין נקודתי.

המחיר להשכרה עשוי להשתנות לפי הגודל וזמן ההשכרה בעוד שמחיר מתקן נינג'ה לרכישה יהיה תלוי באיכות המתקן, גודל ומורכבות שלו. משום כך, טווח המחירים רחב מאוד וכל אחד יכול למצוא מתקן נינג'ה מתאים למידותיו ולמידות הכיס שלו.

 

למעשה, אם אתם ממש רציניים, אתם יכולים אפילו לנסות בניית מתקני נינג'ה בעצמכם.

 

איך בונים מתקן נינג'ה?

אם יצא לכם קצת לבדוק את הנושא ברשת, בטח נתקלתם גם בחברות שמציעות מתקן נינג'ה מעץ.

זו אפשרות שיש לה קסם משלה, בזכות חומר גלם שמשדר ילדות – ממנו עשויים מתקני המשחק של פעם ולכן, גם מתקן מקצועי ואיכותי מעץ, מזכיר קצת את מתקני המשחקים של פעם.

 

יחד עם זאת, בניית מתקני נינג'ה בדרך כלל נעשית על ידי שימוש בצינורות מתכת מגולוונים לבנייה (יש דבר כזה), עמידים בפני פגעי מזג האוויר, אינם מחלידים ואינם נהרסים בחשיפה ממושכת לחום, לחות, מים, רוח וכל היתר.

כתוצאה, מתקבלים מתקני נינג'ה מגוונים, בצורות שונות, בדגמים שונים, בגדלים שונים – בהתאמה גודל השטח שאתם רוצים להתקין עליו את המתקן.

אבל יותר מכך – מתקני נינג'ה מחומרי גלם איכותיים, פשוט עמידים לאורך זמן רב יותר, ניתן להעביר אותם ממקום למקום ללא חשש, הם עמידים גם בפני מזג האוויר ולכן אפשר להציב אותם גם בחוץ וממש ממש נוח להתאמן איתם.

 

לסיכום

מתקני נינג'ה למכירה, או להשכרה זמינים במגוון מחירים, מחומרי גלם משובחים, עומדים לרשותכם אצלנו באתר. אנחנו מקפידים במיוחד על איכות ובטיחות ונשמח לעמוד לרשותכם כדי לייעץ לכם על בחירה נכונה של מתקן מתאים באופן אופטימלי לצרכים שלכם ולנתוני השטח שעליו אתם מציבים את המתקן. אז מי אמר נינג'ה ולא קיבל???