נינג'ה רחובות – כל הכיף במקום אחד!                                                                                                                                                      

מתחם נינג'ה רחובות הוקם מתוך מטרה להציע לבני כל הגילאים להשתתף, לחוות ולהפיק את כל הערך האפשרי, מהמסלולים המיוחדים, שכל עם ישראל נחשף אליהם במהלך שידורי התוכנית "נינג'ה ישראל". המתחם מאובזר במתקנים ומסלולים מאתגרים, אך בטיחותיים, שיוצרו במיוחד למטרה זו, ברמה גבוהה במיוחד.

המתקנים השונים מתאימים לילדים, בני נוער ומבוגרים, שרוצים להתאמן, לבלות, לחוות ואפילו לחגוג – במתחם ייחודי מסוגו בארץ.

אז ממה אפשר להנות, כשאתם מגיעים לפארק נינג'ה רחובות?

חוג נינג'ה רחובות

חוג נינג'ה רחובות הוא ההזדמנות המושלמת לתת לילדים שלכם את כל מה שילד צריך:

פעילות גופנית אינטנסיבית ומהנה,  שימוש במתקני נינג'ה מדהימים, יצירתיים ומעשירים, פיתוח יכולות גופניות ומנטליות הכרחיות לחיים, כמו: כוח פיזי, התמודדות עם אתגרים, חווית הצלחה, התמודדות עם כשלונות, עבודה בקבוצות וגם לבד, תכנון ועוד.

את כל היכולות הללו, הילדים רוכשים תוך כדי פעילות מהנה על מתקני נינג'ה במתחם מיוחד לצורך פעילויות חוג נינג'ה לילדים ברחובות. את הפעילות מלווים מדריכים בעלי הכשרה מתאימה, שיודעים איך לעזור לילדים שלכם להפיק את המיטב מהפעילות, באופן בטיחותי ומסודר.

פארק נינג'ה רחובות

פארקי נינג'ה החלו להופיע ברחבי הארץ, כמו פטריות אחרי הגשם, בעקבות תוכנית הריאליטי המצליחה.  אבל גם לילדי רחובות מגיע ולכן, אפשר למצוא כיום גם פארק נינג'ה רחובות.

כדי לברר אם יש אצל פארק נינג'ה רחובות מחירים מתאימים לתקציב שלכם, מומלץ להתקשר אל  פארק רחובות טלפון, לצורך בירור או רכישת כרטיסים.

 

ninja park רחובות – מה עושים שם?

ninja park רחובות הוא מתחם ייחודי מסוגו בארץ, אשר מציע מסלולי נינג'ה מקצועיים ואיכותיים, דומים מאוד למסלולים המופיעים בתוכנית הריאליטי.

המסלולים והמתקנים של נינג'ה ישראל רחובות מתאימים לגברים ונשים, חובבים או מקצוענים, ילדים, נוער ומבוגרים, שרוצים להתנסות בחוויה האתגרית האולטימטיבית.

הבילוי בפארק מתאים לאמצע או סוף שבוע, עם כל המשפחה, או לבד, לצורך פעילות גופנית מאתגרת, או פשוט לצורך בילוי והנאה.

מי שרוצה להיכנס בהנחה למתחם, יכול למצוא ברחבי האינטרנט עבור נינג'ה פארק רחובות קופון הנחה באתרי שונים.

 

פארק נינג'ה לילדים ברחובות – מתאים גם לחגיגות

חשוב להבין, כי פארק נינג'ה לילדים ברחובות, אינו מיועד רק לפעילויות מזדמנות, או חוגי נינג'ה לילדים ברחובות, אלא גם לצורך קיום אירועים, כמו ימי הולדת, מפגשי כיתה, וכן אירועי חברה וימי גיבוש לעובדים, בסביבה מאתגרת, מהנה, בטיחותית ומקצועית, מותאמת בדיוק לצרכי האירוע שלכם.

משום כך, אפשר להבין למה כל כך הרבה אנשים בוחרים לקיים את האירועים שלהם דווקא במקום כמו נינג'ה פארק רחובות ההולנדית.

 

מתחם נינג'ה רחובות – לא רק מסלולי נינג'ה

מתחם נינג'ה רחובות אמנם הוקם מלכתחילה בתור סביבה ייעודית לפעילויות נינג'ה לילדים מכל הסוגים, אך המתקנים, המסלולים, המתחם המאובזר ברמה גבוהה והביקוש הגדול, הופכים את מתחם נינג'ה רחובות למקום המושלם גם לפעילויות אחרות, כמו פארקור, קירות טיפוס, מסלולי טיפוס בולדר, אירועים תחרותיים שונים וכמובן – אירועים מכל הסוגים, לאנשים וילדים שאוהבים קצת אתגר בחיים.

יום הולדת נינג'ה רחובות

נינג'ה פארק רחובות מתמחה במיוחד בהפקה איכותית ומקצועית של יום הולדת נינג'ה רחובות. זה יכול להיות יום הולדת לילדים, לנוער וגם למבוגרים – שמתחברים לענפי הספורט האתגרי שאנחנו אוהבים. האירועים מופקים ברמה גבוהה ביותר, תוך הקפדה על יצירת חוויה ייחודית לפי בקשת הלקוח. יום הולדת נינג'ה לילדים כולל פעילויות והפעלות מגוונות במסלולי הנינג'ה והבולדר, תוך ליווי צמוד של מדריכים מקצועיים, המשגיחים מקרוב על הילדים, המיוחד לאורך השימוש בתקנים השונים.

הרוח הקבוציתית, המתקיימת באירועים, כמו יום הולדת נינג'ה רחובות, מסייעת למשתתפים להתגבר על אתגרים, לפעול בשיתוף פעולה, להגביר את ההתרגשות ולהעצים את ההנאה.

 

מסלול נינג'ה רחובות

אם אתם מגיעים למתחם נינג'ה רחובות, תוכלו למצוא שם מסלול נינג'ה רחובות מתאים לילדים, או מסלול מתאים למבוגרים. המסלולים מתאימים גם לבני נוער שרוצים להתאמן במתחם המאובזר ברמה גבוהה.הפעילויות השונות לאורך המסלול מלוות על ידי מדריכים מנוסים, מומחים בתחום, שמסייעים למשתתפים להפיק את המקסימום מהפעילות:

 • חיזוק ועיצוב הגוף
 • הגברת ביטחון עצמי
 • חווית הצלחה
 • רכישת מיומנויות גופניות ומנטליות
 • הגברת הסיבולת
 • רכישת כוח מתפרץ
 • פיתוח קואורדינציה
 • חשיבה יצירתית
 • הפעלת שיקול דעת
 • יכולת זריזות
 • יכולת תכנון ועוד.

אבל היכולות האלה לא נשארות במתחם אחרי שאתם הולכים, כי אתם לוקחים אותן אתכם כמובן הביתה והן נשארות אתכם לכל החיים.

 

לסיכום

ביקור בפארק נינג'ה רחובות הוא חוויה מהנה לכל המשפחה – ילדים, בני נוער ומבוגרים, שאוהבים ומבינים את האיכויות של ספורט אתגרי. המסלולים, המתקנים והמתחם כולו, מיועדים לתת לכם חוויה שתגרום לכם להרגיש כמו משתתפים בתוכנית הריאליטי, אבל אם אתם רוצים להכניס נינג'ה לחיים שלכם באופן קבוע, תוכלו להרוויח גם הרבה יותר.

הפעילויות השונות מיועדת במיוחד לצורך פיתוח יכולות מנטליות ופיזיות גבוהות, שילוו אתכם ואת הילדים שלכם לאורך כל החיים. בואו לבקר במתחם נינג'ה רחובות!