נינג'ה כפר סבא – להגיע רחוק וליהנות כל הדרך לשם

פעילויות נינג'ה כפר סבא, כמו במרבית חלקי הארץ, התחילו לתפוס תאוצה וצברו ביקוש גדול, עם פריצת התוכנית המפורסמת "נינג'ה ישראל". ילדים, בני נוער ומבוגרים, רוצים להיות נינג'ה, להתנסות במתקני נינג'ה, להתאמן כמו נינג'ה ולהיות חזקים כמו נינג'ה.

כיום, עם מתחמים ופעילויות נינג'ה כפר סבא, יש לכם מגוון אפשרויות לבחור מתוכן.

 

מתחם נינג'ה לילדים כפר סבא

מתחם נינג'ה לילדים בכפר סבא, חדשני, רחב ידיים, צבעוני ומגוון, מתוכנן להתחיל לפעול בתקופה הקרובה. המתחם אשר הוקם ביוזמת העירייה ובשיתוף מפעל הפיס, נבנה בהשראת התוכנית "נינג'ה ישראל" ומיועד לתת לילדי כפר סבא את הפלטפורמה המושלמת, לשחק, להפעיל את הגוף, להתנסות במגוון רחב של אתגרים ובעיקר – להנות מכל רגע.

בין המתקנים המתוכננים לפעול בפארק החדש, אפשר למצוא סטפרים, מאחזי תלייה, פיר מעלית, צינורות צפים, קיר תלול ועוד.

 

גם מבקרים תחרותיים בפארק, יוכלו להשתמש במתקן סטפר מיוחד, עם התקן טכנולוגי מתקדם, המיועד לאפשר למתאמנים למדוד את זמני הפעילות שלהם, להתחרות בזוגות וקבוצות ולשפר את הביצועים בטווח הארוך.

 

המתקנים במתחם מיועדים לכל המשפחה, לצורך אימוץ אורח חיים בריא וקיום פעילות גופנית לשמירה על הבריאות. מתחמי נינג'ה ידועים גם בפוטנציאל שהם מציעים למתאמנים, לפתח יכולות מנטליות מורכבות, שהופכות אותם למתקני אימון אופטימליים.

 

מתחם נינג'ה כפר סבא

מתחם נינג'ה כפר סבא, המתואר בפסקה הקודמת, מצטרף לשורה ארוכה של מתחמי ספורט ברחבי העיר, שבילי ריצה ואופניים, מרכזי ספורט עירוניים ועוד.

אך מתחם הנינג'ה הייחודי מאפשר לילדים ולמבוגרים לחוות מגוון רחב של שיטות אימון מאתגרות ומהנות, שרק מוסיפות מוטיבציה לאימון ומעלות אותו מדרגה של אימון פונקציונלי קשוח ואפקטיבי, לחוויה של הנאה ובילוי משפחתי משותף.

המתחם המדובר בכפר סבא, צפוי להתפרס על פני שטח גדול במיוחד. על השטח מתוכננים 17 מתקני נינג'ה מגוונים ומתקני ספורט נוספים, שיאפשרו לקהל הרחב להנות משהות מעשירה ומחזקת, שמעודדת ומחנכת ילדים ומבוגרים כאחד – להשתפר בכל תחומי החיים.

 

חוג נינג'ה כפר סבא – להשתפר בכל תחומי החיים

חוג נינג'ה כפר סבא מוכר בעיקר בתור חוג נינג'ה לילדים, אבל למעשה, גם מבוגרים נהנים להשתתף בחוגים כאלה ואף מפיקים מהם תועלת רבה.

בניגוד לשימוש חופשי במתקני נינג'ה ציבוריים שהוקמו על ידי עיריית כפר סבא, השתתפות בחוגי נינג'ה כפר סבא בדרך כלל נעשית במסגרת מתחמי נינג'ה סגורים, בבעלות פרטית.

מתחמים אלה מציעים, מלבד מגוון רחב של מסלולי נינג'ה ומתקני נינג'ה ייעודיים, לכל הגילאים, גם הדרכה מקצועית, של מדריכים בעלי הכשרה מתאימה.

אלה מאפשרים למשתתפי החוגים השונים למצות את היכולת שלהם, להתפתח ולהתקדם לקראת יעדים גופניים ומנטליים מגוונים, באופן אופטימלי, תוך שמירה על הבטיחות והתאמה אישית של רמת הקושי לאורך האימון.

חוג נינג'ה לילדים כפר סבא

חוג נינג'ה לילדים כפר סבא הוא האמצעי המקיף, היעיל והמהנה ביותר לספק לילדים שלכם דרך אופטימלית להתפתח בשלל תחומי חשובים בחיים.

ברמת ההתפתחות הפיזית של הילדים, חוג נינג'ה לילדים כפר סבא מאפשר לילדים שלכם להתנסות בשלל פעילויות גופניות, המסייעות לילד לפתח כוח פיזי ניכר, זריזות פיזית ומחשבתית, סיבולת גבוהה, מוטוריקה גסה ועוד.

במישור המנטלי, חוג כזה יכול לעזור לילדים שלכם לפתח יכולות מנטליות – רגשיות, קריטיות להפיכתם למבוגרים בריאים, פרודוקטיביים ומצליחים, עמו נחישות והתמדה, יכולת התמודדות עם אתגרים וכשלונות, חווית הצלחה, שיתוף פעולה בקבוצה ועוד.

יום הולדת נינג'ה כפר סבא

מתחמי הנינג'ה השונים ברחבי כפר סבא, מאפשרים לכם לקיים פעילות ייחודית, מהנה ובלתי נשכחת, של יום הולדת נינג'ה כפר סבא, לצד סוגים נוספים של אירועים.

ניתן לקיים יום הולדת לילדים, או מבוגרים שאוהבים אתגרים, ניתן לקיים ימי גיבוש לעובדים וחברות, אירועי חברה, פעילויות כיתה, אימונים קבוצתיים ועוד.

מלבד המתקנים והמסלולים הקיימים במתחמים, ניתן להביא עוגת יום הולדת, מפעילים וכיבוד, להשלמת חווית יום הולדת מושלמת – בתיאום עם הנהלת המתחם כמובן.

מסלול נינג'ה לילדים כפר סבא

מסלול נינג'ה לילדים כפר סבא קיים הן במתחמים הציבוריים, העומדים לרשות הציבור מטעם העירייה והן במתחמים הפרטיים, אשר הכניסה אליהם היא בתשלום. בכל מקרה, כאשר משתמשים במסלול נינג'ה ניתן להפיק ממנו תועלת רבה, בתנאי שמקפידים על כללי בטיחות שונים, הראשון שבהם הוא בדיקת התקנים של המתקנים השונים והשני שבהם הוא שמירה על ילדים קטנים בזמן השימוש במתקנים.

במתחמים הפרטיים, חשוב לבדוק שיש הדרכה צמודה, איכותית ומקצועית, של מאמנים בעלי הכשרה מתאימה. אלה יכולים להתאים תוכנית אימונים, או מסלול מותאם לגיל המשתתפים ולרמת היכולת שלהם. הם גם משגיחים על המשתתפים לאורך כל הפעילות ולכן הנוכחות שלהם חשובה.

 

לסיכום – נינג'ה ישראל כפר סבא

התוכנית שכבשה את המסך בישראל, כבר מזמן עברה לעולם האמיתי וגם אתם יכולים להנות משפע של מתחמים, מסלולים, מתקנים ופעילויות נינג'ה כפר סבא, המתאימות לכל הגילאים.

בין אם מדובר על בילוי מהנה וקליל לכל המשפחה ובין אם זה אימון כושר פונקציונלי, נינג'ה כפר סבא, זה המקום שמציע לכם את כל האפשרויות.