נינג'ה פתח תקווה – חווית נינג'ה לכל המשפחה

מתחמי הנינג'ה שמפתחו ברחבי הארץ הגיעו גם לפתח תקווה. כיום אפשר למצוא מתחמי נינג'ה פתח תקווה, שמתאימים לכל קבוצת גיל, מאפשרים אימוני ברמות שונות, חוגים, אירועים ושלל פעילויות. אז איזה סוג של נינג'ה פתח תקווה אתם?

 

מתחם נינג'ה לילדים בפתח תקווה

מתחם נינג'ה לילדים בפתח תקווה מאפשר לכם לתת לילדים שלכם (וגם לילד הפנימי שלכם) את כל מה שהם חולמים:

פעילות חוויתית מאתגרת ומהנה, שימוש במתקני נינג'ה – כמו בטלוויזיה, פיתוח הכושר הגופני וגם הכושר המנטלי, באמצעות מגוון חוויות מעולמות הנינג'ה ועוד.

מתחם נינג'ה פתח תקוה מאפשר לכם לקבוע לעצמכם יעדים ולהגשים אותם, על ידי שימוש במסלולי נינג'ה מגוונים, מתקני נינג'ה חדשניים ואיכותיים, חוגי נינג'ה לילדים, אימוני נינג'ה למבוגרים ועוד.

מגוון האפשרויות הרחב מאפשר לכל אחד למצוא את הנינג'ה הפנימית שלו, להכיר ביכולות הגבוהות שלו ולהביא את עצמו למקסימום.

יום הולדת נינג'ה פתח תקווה

יום הולדת נינג'ה פתח תקווה הוא רק דוגמה אחת לסוגים שונים של אירועים שאפשר לקיים במתחמי נינג'ה שונים בפתח תקווה.

מתחמים אלה מתאימים מאוד גם לקיום של אירוע חברה, ימי גיבוש לעובדים, אימונים קבוצתיים ועוד.

אבל ללא ספק, האירועים המובילים ביותר במתחמי נינג'ה הם ימי הולדת נינג'ה לילדים. מגוון המתקנים הרחב, מאפשר לילדים להנות כמו בג'ימבורי מאתגר במיוחד. המתקנים המאתגרים הם גם בטיחותיים להפליא, צבעוניים ומגוונים מאוד, כך שלאורך החגיגה, הילדים יכולים להתנדנד, להיתלות, לרוץ, לטפס, לקפוץ ולהשתולל, והכל בליווי מדריכים מקצועיים, ששומרים עליהם לכל אורך המסיבה.

ילדי יום ההולדת מקבלים תשומת לב מיוחדת, בתור המובילים של הקבוצה לאורך מסלולי נינג'ה שונים או בתור שופטים בתחרות נינג'ה פרטית משלהם, או בתור המנצחים הגדולים של הפעילות, כי הרי בזכותם כל החגיגה הזו בכלל מתקיימת.

אפשר לקיים יום הולדת נינג'ה פתח תקווה, עם כיבוד ועוגת יום הולדת במתחם ייעודי בתוך המתחם הגדול, כדי לאפשר לכם לקבל את כל האלמנטים החשובים, שמרכיבים מסיבת יום הולדת נינג'ה מוצלחת במיוחד.

 

חוג נינג'ה לילדים בפתח תקווה

חוג נינג'ה לילדים בפתח תקוה מתאים לילדים מגיל 5 ומעלה, עד גיל 18 למעשה. החוג מאפשר לילדים שלכם להפעיל את כל החושים ואת מגוון היכולות הפיזיות, שנמצאות רוב הזמן בתרדמת, בזמן ישיבה בכיתה בלימודים, או בזמן צפייה במסכים בבית.

אבל הפעילות הגופנית במסגרת חוג נינג'ה לילדים, היא הרבה יותר מהפעלה ספורטיבית. היא מעניקה לילדים שלכם יכולת להתפתח ולהתבגר, בצורות שלא דמיינתם.

ילדים המשתתפים בחוגי נינג'ה מקבלים הזדמנות לפתח יכולות פיזיות מגוונות, כמו קואורדינציה, יכולת טיפוס, זריזות, חיזוק השרירים, מוטוריקה גסה ועוד.

לצד אלה, הילדים חווים גם שיפור מנטלי, במסגרת חוגי נינג'ה, שיכול לבוא לידי ביטוי בשלל דרכים:

שיפור הביטחון העצמי, רכישת חשיבה יצירתית ויכולת תכנון לטווח ארוך, התמדה ונחישות, פיתוח סיבולת גבוהה, התמודדות עם כישלון ואתגרים, דחיית סיפוקים, שיתוף פעולה בקבוצה, הכרת הכוח שבקבוצה ועוד.

 

חוג נינג'ה פתח תקווה – לא רק לילדים

חוג נינג'ה פתח תקווה מציע אפשרויות אימון מתקדמות גם למבוגרים, שרוצים להתאמן ולשמור על כושר, אבל בדרך יצירתית ומהנה.

אימוני נינג'ה במסגרת חוג למבוגרים, מסייעים לכם לפתח יכולות אתלטיות מתקדמות, על ידי אימון פונקציונלי והתגברות על מכשולים, המפעילים את כל הגוף.

מלבד הנאה צרופה וזריקת אדרנלין מסעירה, חוג נינג'ה פתח  תקווה, מאפשר לכם להכיר את החוזקות והחולשות שלכם – למוד איך להשתפר ולהכיר את כל היכולות הטמונות בכם ורק ממתינות להתגלות ולפרוץ החוצה.

התגברות על מכשולים ועמידה באתגרים מורכבים לאורך האימון, מפתחות את חווית ההצלחה, מחזקות את האמונה בעצמכם וביכולות שלכם ומסייעות לכם לרכוש כלים לחיים, שילוו אתכם לאורך עמידה באתגרים שונים בחיים האמיתיים.

גם אימונים למבוגרים במתחמי נינג'ה בפתח תקווה,  מלווים על ידי צוות מאמנים מקצועי, מיומן ובעל הכשרה מתאימה, שיודע איך להוציא מכם את המקסימום וגם לשמור על הבטיחות שלכם בזמן האימון.

 

לכן, בין אם אתם ספורטאים מקצועיים, או חובבנים, ובי אם אתם פשוט מחפשים אימון כושר מדהים, מרגש ומקיף, אימון נינג'ה הוא אימון מושלם לפיתוח סיבולת לב ריאה, פיתוח שיווי משקל, גמישות, זריזות וכוח.

 

מסלול נינג'ה פתח תקווה

מסלול נינג'ה פתח תקווה ניתן להתאמה למגוון רחב של גילאים ויכולות גופניות. המסלולים השונים מורכבים ממתקני נינג'ה שונים, אשר את חלקם תזהו בקלות, מהתוכנית המפורסמת.

פעילות לאורך המסלול מאפשרת לכם לא רק לחוות ולהרגיש כמו המשתתפים בתוכנית, אלא גם לפתח יכולת תכנון, חשיבה יצירתית, התמודדות עם אתגרים מורכבים ועוד.

 

לסיכום

מתחמי נינג'ה פתח תקווה מציעים פעילויות מגוונות לכל המשפחה, תום שימת דגש על פיתוח יכולות מתקדמות – גופניות ומנטליות. תוך התאמה לגיל המשתתפים ולרמת היכולת הגופנית שלהם. תוך הצבת יעדים ותכנון תהליך מסודר, לצורך עמידה ביעדים הללו, או פשוט לצורך בילוי, חגיגה והנאה פשוטה. בואו לגלות את ההפתעות הממתינות לכם במתחמי נינג'ה פתח תקווה!