נינג'ה חיפה – חוויה לכל המשפחה

מתחם ייחודי של נינג'ה חיפה נמצא בעיר הצפונית, אבל מושך אליו מבקרים מכל רחבי הצפון.

המתחם הייחודי מציע שטח ענק, מאובזר במתקני נינג'ה ומסלולים מכל הסוגים, פעילויות לכל הגילאים, מותאמות לפי רמת יכולת, מגוון עצום של מכשולים צבעוניים ודרגות קושי שונות, שלא ישאירו אף אחד אדיש.

המתחם ייחודי בכך שהוא מציע רמות שונות של אימונים, לגילאים שונים וכן לרמות שונות של אימון ספורטיבי למבוגרים ולכן כל המשפחה יכולה להגיע להתאמן ביחד.

יש יותר נינג'ה מזה?

 

חוג נינג'ה חיפה – לא רק לילדים

אמנם חוג נינג'ה חיפה נשמע כמו פעילות מתאימה בעיקר לילדים, אבל היכולת של אימוני נינג'ה להתאים לכל גיל ולכל צורך, הופכת את הפעילויות הללו מבוקשות על ידי בני כל הגילאים.

המתחם הייחודי מציע לצד המסלולים המאתגרים, גם ג'ימבורי לפעוטות, כדי שכל בני המשפחה, בכל גיל ובכל שלב התפתחותי, יוכלו להגיע ביחד ולהנות ביחד, להתאמן ביחד ולהרוויח ביחד את כל היתרונות של המקום.

 

חוגי נינג'ה לילדים מיועדים לילדים מגיל 5, המעוניינים ללמוד את יסודות הספורט הייחודי והמאתגר.

הפעילויות נעשות בליווי צמוד של מדריכים בעלי הכשרה מתאימה, אשר מקפידים לאתגר את הילדים – אבל במידה המתאימה להם, כדי שירגישו בסיום כל מפגש גם חווית הצלחה.

המסלולים מותאמים באופן ייחודי לכל קבוצת גיל, כדי שהילדים יוכלו לפתח בהדרגה את היכולות שלהם וגם לשמור על רמה גבוהה של בטיחות.

 

החוגים מתבצעים במתחם גדול, אשר מציע מגוון רחב של מתקני נינג'ה מהנים, מקפיצים ומאתגרים, ביניהם: טרמפולינות, מתקני טיפוס, קירות טיפוס בזוויות שונות, אלמנטים תלויים, גלגלים גדולים, כדורי תלייה ועוד.

 

נינג'ה סיטי חיפה – הכל עניין של ערך מוסף

נינג'ה סיטי חיפה, בהיותו אתר ייחודי, הפונה לכל המשפחה, מציע לצד מסלולי נינג'ה, חוגים לילדים, אימונים למבוגרים, אירועים פרטיים ופעילויות מגוונות נוספות, גם אפשרויות בילוי מגוונות:

  • מתחמי פיקניק
  • מתחמי משחקים וג'ימבורי
  • מתחמי מנוחה
  • מתחמי אוכל ועוד.

 

הפעילויות המגוונות במתחם מאפשרות לכם לא רק ליהנות מבילוי משפחתי מגוון ונעים, אלא גם להעניק לילדים שלכם שעות של הנאה עם ערך מוסף, תוך התגברות על מכשולים, התמודדות עם אתגרים, שיתוף פעולה עם חברים, עידוד, גיבוש והתחזקות.

 

ניתן להגיע לאתר בקבוצות, עם המשפחה, במסגרת קייטנה, או בית ספר ועוד.

המתחם מותאם במיוחד לעריכת ימי בילוי מגוונים וחוויתיים, אותם ניתן לשלב עם בילוי באתרים נוספים בעיר החוף הצפונית של ישראל, כמו ביקור בחוף הים, במוזיאון, בגן החיות ועוד.

 

מסלול נינג'ה לילדים בחיפה

מסלול נינג'ה לילדים בחיפה הוא מגוון ואיכותי במיוחד. ניתן לשכור את המתחם לצורך קיום ימי הולדת, בר מצווה או בת מצווה, אירועי גיבוש וחברות ואפילו הפעלות לבתי ספר.

המתקנים המאתגרים, המדריכים המנוסים והמתחם הגדול, מאפשרים גם לילדים במסגרת לימודים בבית הספר, לעבור יום חוויתית, מושקע ומרענן, שמוציא אותם מהשגרה השוחקת של הלימודים, מאפשר להם לפרוק מתחים, להתגבש חברתית ולרכוש יכולות חדשות.

היתרון הגדול של קיום פעילות במסגרת בית הספר על מסלול נינג'ה לילדים בחיפה, הוא הייחודיות היחסית של הפעילות, אשר רוב הילדים לא מורגלים אליה, ודאי לא במסגרת בית ספרית.

היציאה המיוחדת משגרת הלימודים הופכת ליום מרגש ומלא הפתעות, שמביא איתו גם הרבה ערף מוסף.

 

נינג'ה פארק חיפה

ערים שונות בישראל כבר מציעות לתושבים פארק נינג'ה ציבורי, שהוקם בחסות העירייה לרווחת התושבים בכל הגילאים. אז עדיין אין פארק נינג'ה חיפה, אבל אפשר בהחלט להנות ממתחמי נינג'ה ברמה גבוהה במיוחד, אליהם מגיעים מכל אזור המפון והארץ, כדי להנות מאימוני נינג'ה ברמה אחרת.

מגוון רחב של מסלולים, מתקנים צבעוניים, איכותיים, בטיחותיים ומאתגרים, ממתינים לכם במתחמי הנינג'ה בחיפה.

המתחמים המאובזרים, מלאים במתקנים חדשניים, המאפשרים לילדים ומבוגרים כאחד  לרוץ, לקפוץ, להשתולל, להתאמן ולהוציא המון אנרגיה, באופן הכי חיובי, חוויתי ומהנה שיש.

 

מסלול נינג'ה חיפה

מגוון מסלולי נינג'ה ברחבי הארץ מיועדים לגילאים שונים, לרמות יכולת שונות וגם לסגנונות שונים של בילוי. גם מסלול נינג'ה חיפה, מאפשר לכם להנות מכל היתרונות הללו, קרוב לבית, ברמה הכי גבוהה שיש.

למעשה, מתחמי הנינג'ה המוילים בחיפה ובארץ, משקיעים מאמצים ומשאבים רבים, כדי להתאים את מסלולי הנינג'ה שלכם לקבוצת הגיל ולרמת היכולת של המשתתפים.

חלקם עושים זאת על ידי הקמה של מספר מסלולים ברמות יכולת שונות ואילו חלקם עושים זאת על ידי התאמה של רמת הקושי במסלול, לקבוצה המיועדת להגיע.

ההבדל העיקרי הוא כנראה ברמת הפעילות המקובלת במתחם וכן בגודל הפיזי של המתחם.

כך או כך, מסלול נינג'ה מותאם, מאפשר לכם לחוות פעילות נינג'ה חיפה ברמה גבוהה, ללא סיכונים מיותרים.

 

לסיכום – מתחם נינג'ה חיפה

מתחם נינג'ה חיפה הוא המקום המתאים ביותר לכל מי שרוצה לתת לילדים שלו ולעצמו – פעילות חווייתית, מהנה, מאתגרת ומצמיחה, שיש בה המון ערך מוסף.

המתחמים בחיפה מותאמים לקבוצות גיל שונות, למגוון רחב של פעילויות ולהנאה שלא נגמרת.

צאו לבלות ואולי גם אתם תהפכו להיות נינג'ה חיפה אמיתיים.