נינג'ה ראשון לציון – בואו לבלות!

עולם הנינג'ה נכנס לישראל ביחד עם תוכנית הטלוויזיה המפורסמת והפך מהר מאוד למשהו שכולם רוצים – להכניס קצת נינג'ה לחיים. מתחמי נינג'ה קמו בארץ כמו פטריות אחרי הגשם וכיום אפשר למצוא מתחמי נינג'ה במקומות שונים ברחבי הארץ, בתוכם גם ראשון לציון.

אז איזה סוג של בילוי נינג'ה בראשון לציון אפשר למצוא?

 

מסלול נינג'ה ראשון לציון

מתחם הנינג'ה הגדול מציע מגוון רחב של מסלולי נינג'ה ראשון לציון, ייעודיים לצורך אימון מנטלי ואימון פיזי, שאם הם מלווים בהתמדה ונחישות – מאפשרים לילדים ומבוגרים המגיעים להשתמש במסלולי הנינג'ה השונים, לגלות את הכוחות והיכולות שלהם, לצמוח ולהפוך לאנשים מלאי ביטחון עצמי ויכולת הגשמה עצמית טובה יותר.

המסלולים מורכבים משלל מתקנים ברמת בטיחות גבוהה, מתאימים לאימוני כושר אתגרי מכל הסוגים.

המתאמנים במתחם יכולים להיתלות על חישוקים או גלגלים, לדלג או לקפוץ מעל מכשולים, לעבוד מסלולים מאתגרים, תוך תכנון מקדים ולהגיע ליעד, עם חווית הצלחה שאין כמוה.

 

מסלול נינג'ה לילדים בראשון לציון

כדי לבנות מסלול נינג'ה לילדים בראשון לציון, חשוב להתמקד ברמה גבוהה של בטיחות, אותה ניתן להשיג באמצעות הקפדה על מתקנים שעומדים בתקני בטיחות מחמירים, אבל גם על ידי בחירת מדריכים ומאמנים מהשורה הראשונה, שיודעים לבנות תוכנית אימונים מתאימה לפי קבוצות גיל ויכולת, להשגיח על הילדים בזמן השימוש במתקנים ולהדריך אותם לשימוש נכון במסלולים השונים.

אבל המדריכים של המתחם לא מסתפקים רק בהנחיה טכנית של הפעילות, שכן שימוש במסלול נינג'ה לילדים מיועד גם לפיתוח יכולות מנטליות מורכבות, כמו עמידה באתגרים, התמודדות עם כישלון, נחישות והתמדה, שיתוף פעולה בקבוצה ועוד.

 

פארק נינג'ה ראשון לציון

פארק נינג'ה ראשון לציון הוקם בשנת 2019 בעקבות התוכנית המצליחה והביקוש הגבוהה לפעילויות נינג'ה לילדים ומבוגרים כאחד.

הפארק הענק השתרע על פני שטח עצום, מאובזר במתקנים ומסלולים מכל הסוגים, אך פעל לאורך כחודש בלבד, במקביל לארקים דומים, שהוקמו בערים אחרות בארץ.

כיום אמנם לא קיים ארק נינג'ה בראשון לציון, אך קיים מתחם נינג'ה פעיל וניתן למצוא פארק נינג'ה בערים קרובות, כמו רחובות.

 

מתחם נינג'ה לילדים בראשון לציון

מתחם נינג'ה בראשון לציון מציע פעילויות לילדים מכל הסוגים: ניתן לערוך במתחם ימי הולדת, ארועי כיתה, חוגי נינג'ה, חוגי פארקור לילדים, לצד אפשרות כניסה חד עמית לשימוש מהנה במתקנים והמסלולים השונים וכן רכישת מנוי תקופתי ואפשרות לאימוני נינג'ה אישיים.

המתחם ייעודי במיוחד לילדים, אך גם מבוגרים יכולים להנות מפעילויות נינג'ה מאתגרות מכל הסוגים.

 

מתחם נינג'ה ראשון לציון

בתור מתחם המציע פעילויות גם למבוגרים, חיילים וסטודנטים, מתחם נינג'ה ראשון לציון מציע גם אימונים אישיים,, מנויים לשימוש חופשי במתקנים וכניסות חד פעמיות, אם כי כדאי לבדוק את הלו"ז של פארק נינג'ה ראשון לציון טלפון, או באתר,  כדי לוודא שאתם מגיעים בשעה מתאימה לאימון חופשי, שלא במסגרת חוג נינג'ה לילדים, או אימון נינג'ה עם מאמן אישי.

סטודנטים וחיילים יכולים לקבל הנחה על מחיר מנוי, או כרטיסייה של 10 כניסות.

 

מתחם נינג'ה ישראל ראשון לציון

מתחם נינג'ה ישראל ראשון לציון אמנם הוקם בהשראת התוכנית, כמו מתחמים אחרים בישראל, אך אין לו בהכרח קשר ישיר לתוכנית. מה שחשוב לברר לפני שמחליטים לבקר באחד המתחמים בתחום, הוא את איכות ההדרכה ורמת הבטיחות של המתקנים.

ניתן לבדוק אם המתקנים עומדים בתקן ואף לבקש לברר באיזה תקן מדובר, ניתן לראות באופן ברור למדי, אם המתקנים מתוחזקים היטב, אם המדריכים מקצועיים מספיק, קשובים ושירותיים.

כל אלה מאפיינים חשובים במיוחד של מתחמי נינג'ה, שכן מדובר על ספורט אתגרי, המצריך רמה גבוהה של שמירה על בטיחות, כדי להבטיח שכולם יצליחו להנות מהבילוי שלהם במתחם.

 

נינג'ה ישראל ראשון לציון

כיום, גם תושבי ראשון לציון והסביבה יכולים ליהנות מבילוי במתחם נינג'ה ישראל ראשון לציון ברמה גבוהה, עם כל הפעילויות, המסלולים והמתקנים, שיגרמו לכם להרגיש כמו נינג'ה אמיתי.

המתחם מציע מנויים תקותיים, כרטיסייה במחיר מוזל לכניסה, או כניסה בודדת.

יש גם חוגי נינג'ה, חוגי פארקור, אפשרות לערוך במתחם ימי הולדת, אירועי כיתה ואירועים נוספים, בהתאם לדרישה.

הפעילויות לטווח ארוך משפרות יכולות פיזיות נרחבות, כמו שיפור השליטה בגוף, חיזוק פלג גוף עליון, חיזוק פלג גוף תחתון, שיפור הזריזות, שיפור יכולת אחיזה, קפיצה ועוד.

לצד שיפור וחיזוק של יכולות פיזיות, אימוני נינג'ה בטווח הארוך מסייעים גם בשיפור יכולות מנטליות וקוגניטיביות, כמו מוטוריקה גסה, יכולת תכנון לטווח ארוך וקצר, סיבולת וסבלנות, חשיבה יצירתית, חשיבה אסטרטגית ועוד.

 

לסיכום

כל אחד יכול להיות נינג'ה בראשון לציון – בין אם אתם ילדים או מבוגרים, סטודנטים, חיילים או הורים לילדים, מתחם נינג'ה ראשון לציון, כמו מתחמים רבים ברחבי הארץ, מציע שפע של אפשרויות בילוי, למידה, כושר והתפתחות אישית בהיבטים שונים ומגוונים.

אז אם גם אתם רוצים להכניס קצת נינג'ה לחיים, נינג'ה ראשון לציון מחכה רק לכם!