יומולדת נינג'ה – כל מה שאתם חולמים ועוד יותר!

אם גם הילדים שלכם אוהבים אתגרים, אם גם הילדים שלכם אוהבים פעילות אקסטרימית, חוויתית, ספורטיבית ומהנה, אם גם אתם רוצים שהילדים שלכם יתרגלו פעילות גופנית מגוונת, ישפרו את המוטוריקה, יעשו חיים משוגעים וקבלו חווית הצלחה מיוחדת במינה, יום הולדת נינג'ה יכול להיות בדיוק ה – דבר בשבילכם!

 

יום הולדת נינג'ה ישראל – איך זה עובד?

יום הולדת נינג'ה הוא ההזדמנות המושלמת לתת לילדים שלכם זריקת אדרנלין מהנה, לקחת חלק בפעילות שגורמת להם להרגיש כמו סופרסטארים, לתת להם הזדמנות להרגיש כמו אתלטים מצליחים ולאפשר להם להתנסות בחוויה הכי מפורסמת ונחשקת מאז פרצה לחיינו התוכנית נינג'ה ישראל.

את המתקנים הדרושים לצורך ההפעלה, אפשר להזמין למקומות שונים בארץ וכך אתם יכולים להפיק עבור הילדים שלכם יום הולדת נינג'ה רחובות, יום הולדת נינג'ה פתח תקווה כמו גם במקומות רבים נוספים ברחבי הארץ.

 

ניתן להציב את המתקנים במקומות שונים, לפי דרישה וכך לאפשר לילדים שלכם להנות מהאתגרים, תוך שהם מקבלים המון עידוד ותמיכה מהחברים והמשפחה.

 

ילד, או ילדת היום הולדת נמצאים כל הזמן במרכז החגיגה ומקבלים המון תשומת לב מכל המשתתפים, כך שהם יכולים להרגיש ליום אחד – ממש כמו המנצחים הגדולים בתוכנית הטלוויזיה.

 

הפעלת נינג'ה ליום הולדת

יום הולדת בסגנון נינג'ה ישראל הוא הלהיט המבוקש בקרב מפעילי יום הולדת ברחבי הארץ – בזכות הביקוש מהשטח. המסלולים האהובים, ממש כמו בתוכנית, ניתנים להצבה במקומות שונים בארץ ובלי לפספס את המכשולים והמכשירים שכולם אוהבים:

סטפרים, קירות טיפוס, אומגה, גשר קוביות ושאר מכשולים מאתגרים.

 

הפעלת יום הולדת נינג'ה ישראל מתאימה לילדים בטווח רחב של גילאים, כאשר הגיל האידיאלי להתחיל הוא גיל 6 ועד בת – בר מצווה.

כל מה שצריך כדי לתת לילד להרגיש כמו כוכב נינג'ה ישראל יום הולדת ליום אחד, הוא לבחור את המיקום שבו תערכו את הפעלת יום הולדת נינג'ה – זה יכול להיות בחוץ, במקום פתוח, או בתוך מקום סגור, במיוחד אם מדובר על יום הולדת חורפי ביום קר, או יום הולדת קייצי ביום חם במיוחד.

מספר הילדים שיכולים להשתתף בהפעלה יכול להגיע לכיתה שלמה, אז אתם יכולים להיות רגועים – כל החברים הכי טובים וגם חברים פחות טובים – כולם יכולים להשתתף בחגיגה ולהרגיש כמו כוכבי טלוויזיה ליום אחד.

 

מה כולל יום הולדת נינג'ה ישראל לילדים?

הפעלה ליום הולדת נינג'ה ישראל כוללת מתקני ספורט איכותיים ובטיחותיים ברמה גבוהה ביותר. המפעילים מביאים את המתקנים למקום הנבחר, בו תקיימו את המסיבה. שם מרכיבים את המתקנים, הכוללים מכשולים שונים ומיועדים לתת לילדים כמה שיותר אתגרים מגוונים להתמודד איתם.

הכל מאוד חוויתי  ומהנה, מתוכנן באופן כזה המאפשר לכל הילדים לקחת חלק ולהרגיש פשוט נפלא.

חלק מן ההפעלות מיועדות להשתתפות במסגרת קבוצתית ואילו חלק מיועד להשתתפות באופן אישי, כך שלכל אחד יש הזדמנות להשתתף עם החברים הכי טובים, אבל גם לזרוח בזכות עצמו.

אבל זה לא הכל –

ילד וילדת יום ההולדת, יוכתרו בתור נינג'ה ישראל הרשמיים של התוכנית, כי בכל זאת הם אלה שחוגגים יום הולדת נינג'ה אקסטרים!

אבל כדי להגיע לתואר הנכסף, גם ילדי יום ההולדת צריכים לעבור את כל המכשולים ולעבוד קשה, בעידוד החברים כמובן, כדי להפוך לנינג'ה אמיתי.

 

יום הולדת נינג'ה תל אביב – יש דבר כזה?

יום הולדת נינג'ה יכול להתקיים כמעט בכל מקום בארץ ולכן – אתם יכולים בהחלט לקבל גם יום הולדת נינג'ה בתל אביב, אם רק תרצו! אנחנו מביאים איתנו את הציוד הדרוש לכל מקום שתבקשו, כדי להקים לכם את המתקנים, להדריך את הפעילות, לוודא שכולם נהנים וכמובן – לוודא שילדי היום הולדת מרגישים כמו כוכבים ליום אחד.

 

יום הולדת נינג'ה רעיונות לפעילויות

אנחנו מביאים את המתקנים החדשים, מתוחזקים והאיכותיים שלנו. אבל אנחנו מביאים גם אווירה ספורטיבית, גיבוש חברתי ואת אתגר הנינג'ה שכולם אוהבים.

נוסף על כך, מומלץ לנהל את חגיגת יום ההולדת באופן מובנה, כדי שלא לפספס אף חלק חשוב במסיבה ולהבטיח שכולם יהנו במקסימום.

 

יומולדת נינג'ה לפי הסדר:

  • קבלת פנים חמה עם המון מוסיקה, כיבוד קל מאוד(כי תכף עולים על המתקנים) ומצב רוח טוב
  • מסלולי נינג'ה מאתגרים, מותאמים לגיל המשתתפים במסיבה ולרמת הקושי שלהם
  • מכשולים מאתגרים, אותם הילדים צריכים לעבור בעזרת העידוד של החברים
  • גיבוש חברתי בזכות הפעילות המאתגרת והמרגשת
  • אווירה ספורטיבית – כי זה מה שילדי נינג'ה יום הולדת אוהבים!
  • טקס עוגה – עם מוזיקה, זיקוקים, נרות וכל מה שילדים אוהבים
  • כיבוד, מתנות וחלוקת הפתעות לפני פרידה וסיום

 

האם נדרש ידע קודם?

לא נדרש ידע מקדים, או רקע בספורט אתגרי. הפעילות בנויה באופן כזה, שהילדים משתתפים במשחקים אתגריים מותאמים לדרגת הקושי המקובלת בגיל שלהם, אינם מצריכים ידע קודם כי השימוש במתקנים דומה מאוד למשחק במתקנים של גינת המשחקים – רק יותר מאתגר!

 

איפה אפשר למקם את המסיבה?

אפשר לחגוג יום הולדת נינג'ה ישראל כמעט בכל מקום שתבחרו ברחבי הארץ. אנחנו מביאים את המתקנים לאן שתרצו, מקימים אותם ומארגנים את כל מה שדרוש למסיבה מוצלחת.

דברו איתנו וניתן לכם תשובה מדויקת!

 

לסיכום

יום הולדת נינג'ה ישראל הוא אחד מהלהיטים הגדולים ביותר בתחום בשנים האחרונות ויש לכך סיבה טובה. מדובר על הפעלה אתגרית, פופולרית במיוחד, בסגנון תואם באופן מושלם למה שרוב הילדים אוהבים.

אם גם אתם רוצים לתת לילדים שלכם חגיגת יום הולדת מגבשת עם החברים, שתפעיל את כל הגוף ואת כל החושים, שתאפשר להם לזרוח הכי חזק שאפשר ותאפשר להם לחגוג יום הולדת חלומי, שלא ישכחו לעולם, כנראה שאתם צריכים להזמין להם יום הולדת נינג'ה!