נינג'ה רעננה – ליהנות כל הדרך אל הכושר

נינג'ה רעננה הפך בשנים האחרונות שם נרדף לכושר, ספורט אתגרי, הנאה ובילוי לכל המשפחה.

אז נכון – קרש הקפיצה העצום של התחום היתה התוכנית המפורסמת "נינג'ה ישראל" שנכנסה לכל בית במדינה וכבשה את לב הצופים, אבל האהבה לתחום, בעיקר בישראל, נראית כמו רומן לכל החיים, בזכות מתקנים מגוונים, מהנים ומאתגרים, מגוון מסלולים מותאמים לקבוצות גיל שונות ורמות יכולת שונות, בזכות היכולת לבצע אימון פונקציונלי מקיף, אפקטיבי ומגוון ובזכות מאמנים מקצועיים, שהופכים את כל החוויה לפעילות עם הרבה ערך מוסף.

אז איזה סוג של נינג'ה רעננה אתם?

 

חוג נינג'ה רעננה – לאיזה גיל זה מתאים?

חוג נינג'ה רעננה מתאים לילדים מגיל 5 ומעלה. אבל לא רק לילדים. גם מבוגרים יכולים להשתתף בחוגים, או אימונים במסגרת פעילויות נינג'ה רעננה, בין אם מדובר על אימון קבוצתי ובין אם על אימון פרטי.

החוגים והאימונים כוללים שימוש במתקנים, השתתפות במסלולים השונים ושימוש בטכניקות אימון משולבות, המאפשרות למשתתפים לפתח יכולות מנטליות ופיזיות מתקדמות.

בין היתר, משתתפים בחוג נינג'ה מרוויחים בגדול בתחומים הבאים:

 • פיתוח סיבולת
 • כוח מתפרץ
 • מוטוריקה גסה
 • חיזוק פלג גוף עליון
 • חיזוק פלג גוף תחתון
 • זריזות
 • שיווי משקל
 • שליטה טובה יותר בגוף ועוד.

 

במסגרת היכולות המנטליות הנרכשות במהלך החוג, ניתן למנות:

 • שיפור יכולת התמודדות עם אתגרים וכשלונות
 • נחישות והתמדה
 • חווית הצלחה
 • תכנון לטווח ארוך וקצר
 • שיתוף פעולה בקבוצה
 • תכנון אסטרטגי
 • הכרת הכוח שבקבוצה ועוד.

 

פארק נינג'ה רעננה

גם ברעננה הבינו את הפוטנציאל הגלום אימוני נינג'ה מכל הסוגים וכל הגילאים ופתחו פארק נינג'ה רעננה. הפארק מצויד בכל המתקנים והמסלולים החדשניים של התחום, אשר חלקם נמצאים תחת כיפת השמיים ואילו חלק מהם נמצאים במתחם סגור, מתאים לימים חמים, או לימי חורף.

המתחם מציע מגוון רחב של בילויים במיטב מסורת הנינג'ה, כמו השתלמויות, חוגים, קייטנות, אירועי חברה, ימי גיבוש לעובדים, וגם שיעורים פרטיים, אימונים קבוצתיים, ימי הולדת לילדים, תחרויות נינג'ה ישראל ועוד.

השתתפות בפעילויות השונות בפארק נעשי תחת פיקוח והשגחה מלאה של מדריכים ייעודיים, מקצועיים בעלי הכשרה מתאימה, שתפקידם לעזור למתאמנים ולמשתתפים, למצות את המקסימום מהמתקנים, כדי לשפר מגוון רחב של יכולות, כמו גם לשמור על בטיחות המשתתפים ולכוון אותם למסלולים ואימונים מתאימים לרמת היכולת ולגיל שלהם.

 

יום הולדת נינג'ה רעננה

יום הולדת נינג'ה רעננה היא הבחירה הראשונה של רוב הילדים – אם תשאלו אותם. אבל מתחמי נינג'ה רעננה מציעים גם פעילויות אחרות, כמו קייטנות, אירועים למבוגרים, ימי גיבוש ופעילות אתגרית ועוד.

יום הולדת נינג'ה באחד המתחמים הייעודיים, מאפשר לכם להוציא את הבלגן מהבית ולתת למישהו אחר לעבוד קשה…

המשתתפים מתחילים בקבלת פנים חמה, עם מוזיקה מקפיצה, שמכניסה אותם לאווירה. לאחר מכן, הם מתחילים פעילות בתחנות ספורט שונות, לאורך מסלול נינג'ה מיוחד, מותאם לגיל הילדים החוגגים ורמת הקושי שלהם.

מדריכים מקצועיים מלווים את כל האירוע מתחילתו ועד סופו, מוודאים שכולם יצליחו לעבור בהצלחה גם את המתקנים הכי מאתגרים, תוך תמיכה של החברים בקבוצה לצורך גיבוש חברתי.

האווירה הספורטיבית הופכת את יום ההולדת לאירוע מיוחד במינו, שמסתיים, כמו כל יום הולדת ראוי לשמו, עם עוגה, זיקוקים, נרות ושירים.

 

ילד, או ילדת יום ההולדת, יכולים להחליט אם הם רוצים להיות שופטים בתחרות בין הילדים, או שהם רוצים להוביל את כל החברים לאורך המסלולים והמתקנים.

 

בתיאום מראש עם מנהלי המתחם, אפשר לבקש להוסיף הפעלה מקצועית נוספת וכיבוד לאורחים.

 

מסלול נינג'ה רעננה

מתחם נינג'ה ראוי לשמו, צריך להציע מגוון אפשרויות למי שרוצה לעבור מסלול נינג'ה רעננה.

מגוון האפשרויות הרחב, מאפשר לילדים בכל הגילאים להשתתף באתגר ולהרגיש כמו המנצחים הגדולים בתוכנית, אבל גם למבוגרים, שרוצים להתאמן, לחזק את הגוף ולעבוד על הכושר.

לכן, מתחמי נינג'ה רבים מציעים מספר מסלולים שונים, או התאמה אישית של המסלול, לקבוצת הגיל ולרמת היכולת של חברי הקבוצה.

מסלולי נינג'ה מפעילים מגוון רחב של יכולות גופניות ומנטליות ולכן מסייעים בפיתוח אפקטיבי, בריא וארוך טווח של היכולות הללו, גם אצל מי שהיכולות שלו עדיין לא מאוד מפותחות.

כל מה שצריך לעשות כדי להנות מהאופציה המדהימה, של השתתפות במסלולי נינג'ה, הוא לתאם ביקור (אם המתחם מבקש זאת), לשלם דמי כניסה ולהגיע.

יחד עם זאת, במקומות רבים בארץ, כבר הוקמו מתחמי נינג'ה ציבוריים, בחסות הרשות המקומית, אשר מזמינה את התושבים להגיע להתאמן באופן חופשי, ללא מגבלות וללא עלויות.

 

לסיכום – נינג'ה ישראל רעננה

מתחמי נינג'ה ישראל רעננה מאפשרים לתושבי העיר להנות משפע של אפשרויות לשיפור איכות החיים, שיפור רמת הכושר הגופני ומגוון רחב של יכולות מנטליות, על ידי אימון מהנה, על גבי מתקנים מגוונים. גם אם האימון על גבי מתקני נינג'ה נראה מהצד קצ כמו משחק במתקני משחקים לילדים, בפועל מדובר על אימון רציני וקשוח, שמסוגל להביא אתכם לשיאים חדשים בתחומים רבים בחיים. בואו להכניס קצת נינג'ה לחיים, עם מתחמי נינג'ה רעננה.